Zobrazen 1. – 6. z 22 výsledků

 • Bohemsca Citron a zázvor 0,33l

  45 

  Bohemsca Citron a zázvor Limonády Bohemsca obsahují výhradně přírodní lokální suroviny, kromě složek, které se v České republice nepěstují. Jsou přirozeně bez konzervantů, GMO, chemie, barviv, živočišných složek a lepku, pouze pasterovány. Proto si skvěle rozumí s vegany, vegetariány, celiaky a všemi, kdo mají rádi opravdové chutě, jemně vyladěné pouze špetkou třtinového cukru. Sediment na…

 • Bohemsca Fermentáda 0,33l

  39 

  Fermentáda Fermentáda je svrchně kvašená nealkoholická ovocná limonáda s nízkým obsahem cukru. Obsahuje 0,25% alkoholu (méně než nealko pivo), dále obsahuje 10 % ovocné složky a je 100% přírodní. Je bohatá na přírodní vitamín C a B a díky fermentaci je charakteristická přirozenou bublinkou. 

 • Bohemsca Fermentáda Bitter 330ml

  45 

  Fermentáda Bitter 330ml Ideální parťák do baru. Hořká varianta je odpovědí na hledání dokonalé přísady do míchaných nápojů s alkoholem i bez. Zkuste místo přeslazeného toniku.

 • Bohemsca Fermentáda Guarana Energy  330ml

  39 

  Fermentáda Guarana Energy Fermentáda je nealkoholický nápoj ze zralých sicilských citronů svrchně kvašený za pomocí šampaňské kvasinky. Podávejte chlazené, před otevřením promíchat, usazeníny nejsou na závadu. Složení: voda, citronová šťáva, řepný cukr, šampaňské kvasinky, přírodní aroma, extrakt Guarany, kofein

 • Bohemsca Fermentáda Višeň 330ml

  39 

  Fermentáda Višeň 330ml Tak, jako umí višeň proměnit čokoládový dort v delikatesu, dokáže být fermentovaný nápoj s její příchutí skvělým společníkem při mlsání v cukrárnách a na rodinných oslavách. Zdravější alternativa k přeslazeným limonádám se těší velké oblibě u nejmenších.

 • Bohemsca Fermentáda Zázvor 330ml

  39 

  Fermentáda Zázvor 330ml Fermentací za studena lisované šťávy z citronů je získán nápoj bohatý na vitamíny B a C, flavonoidy, pektiny, fosfor, draslík, sodík, vápník, železo a zástup stopových a minerálních prvků. Obsahem alkoholu do 0,5%. Pasterováno. (nápoj je klasifikován jako nealkoholický). Na Fermentádu byl udělen český patent.