Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Agnes Zelená Bohdaneč Agnes Koflík (kávový likér) 25% 0,5l

  449 

  Agnes Koflík (kávový likér) 25% Základem likéru je speciálně pražená a mletá směs kávy. Směs je založena na 5 druzích kávy z horských oblastí Hondurasu, Salvadoru, Panamy, Peru a Keňi. Jde o 100% Arabicu. Káva je macerována v jemném destilátu metodou Cold Brew a doslazena medem. Prostě, ještě lepší káva…

 • Destilérka Svach (Svachovka) Zázvor Exklusive likér 20% 0,5l

  379 

  Zázvor Exklusive likér 20% Zázvor tlumí bolest, pomáhá při migréně. Poradí si s duševní i fyzickou únavou. Výborný je samozřejmě i při nachlazení, pomáhá vykašlávání, bojuje proti chřipce, angíně i horečkám. Jednoduše přírodní 100% přírodní apatyka.

 • Hustopečská mandlárna Hustopečská kávová mandle 25% 0,5l

  379 

  Hustopečská kávová mandle 25% Lahodný likér připravený z výběrové pražené kávy a nenapodobitelnéHustopečské mandlovice. Vybraný druh brazilské kávy je upraven speciálním postupem. Destilací předem připravené směsi získává Hustopečská kávová mandle originální chuť a jemnost.  

 • Lihovar Mareček Mareček Zázvor 44% 0,5l

  699 

  Mareček Zázvor 44% Prvotřídní lihovina z vlastních hroznů lihovaru, zázvoru, medu a špetky koření. Jedinečný a originální macerát, který vás nakopne, zahřeje a na závěr vykouzlí sladký úsměv na rtech. Zázvor Mareček je ušlechtilý jemný macerát s charakteristickou chutí a vůní. Je vyráběn v limitovaném množství s pevně stanovenými poměry jednotlivých ingrediencí, čímž je zajištěna…

 • Sudličkova pálenice Sudličkova Ořechovka 30% 0,7l

  449 

  Sudličkova Ořechovka 30% Díky své přírodní nahořklé chuti je ořechovka s oblibou používána také jako žaludeční likér, který podporuje dobré trávení. Ořechovka dlouze zraje, je proto jemná a má velmi bohatou chuť. Barva ořechovky je kaštanově hnědá a postupem stárnutí získává tmavší barvu. Případný zákal není na závadu, je přirozenou vlastností.

 • Veselý Grunt Ořechovka 20% 0,5l

  349 

  Veselá Ořechovka 20% Chuťově plný likér z Valašska v sobě pojí hořkost ořechů, vůně koření a sladkost pálenky z jablek Jaderniček, ve které se ořechy macerují. Ručně sklizené vlašské ořechy a jablka odrůdy Jadernička z valašských kopců a strání.  100% přírodní bylinný likér v sobě skrývá extrakt chutí z 3 kg vlašských ořechů.