Zobrazen 1. – 6. z 7 výsledků

 • Lihovar Lžín Lžínská Hruškovice Williams 50% 0,5l

  549 

  Hruškovice Williams 50% Základní surovinou hruškovice pálenky jsou máslové hrušky odrůdy Williams, které jsou pěstovány v údolí řeky Rhôny, kde díky optimálním klimatickým podmínkám a složení půdy dosahují špičkové kvality. Po ruční sklizni začínající v polovině srpna jsou po vytřídění jen zralé, sladké a nepoškozené hrušky rozdrceny na kašovitou hmotu /pyré/ a dochází k fermentaci. Po jejím ukončení…

 • Lihovar Lžín Lžínská Meruňkovice 50% 0,5l

  449 

  Meruňkovice 50% Pouze české meruňky, které dozráli uprostřed léta dali vzniknout kvasu a poté i destilátu ze Lžínského lihovaru. Velmi aromatická, nasládlá a dobře pitelná pálenka.

 • Lihovar Lžín Lžínská Slivovice 50% 0,5l

  449 

  Slivovice 50% Základem Slivovice z lihovaru Lžín je dvoustupňová destilace vyzrálého kvasu. Ovocný destilát je vyráběn z kvalitních odrůd švestek. Ty jsou převážně z Jižních Čech. Dvojí destilace dá vzniknout vynikající pravé Lžínské Slivovici. Co oceníte na Lžínské Slivovici? Úžasnou chuť a typickou výraznou vůní Ovoce, ovoce a zase jen ovoce – pouze české švestky…

 • Lihovar Lžín Lžínská Třešňovice 50% 0,5l

  429 

  Třešňovice Lžínská Třešňovice je vyrobena z odpeckovaných třešní nejvyšší kvality. Má plné sladké  aroma. Jemná a svěží chuť lehkých třešní se přenesla do destilátu díky poctivé práci a zkušenostem destilatéra. 

 • Lihovar Lžín Lžínská Vínovice z dubového sudu 45% 0,7l

  1 790 

  Vínovice z dubového sudu 45% Jemné ovocné aroma a na pohled vysoká viskozita vás dobře připraví na chuť, která přijde po prvním doušku. Sladká chuť, ve které najdete rozinky, čokoládu i vanilkové tóny. Lahodná pálenka, kterou se určitě vyplatí vyzkoušet.

 • Lihovar Lžín Lžínská Višňovice 50% 0,5l

  429 

  Višňovice Višně jsou téměř podpultový sortiment. Proto se každoročně pálí pouze malé množství tohoto lahodného destilátu. Lžínská Višňovice má nakyslou chuť zralých višní. Vyrábí sez českého ručně sbíraného ovoce a pozornost se věnuje každé jedné višni.