Zobrazen 1. – 6. z 9 výsledků

 • Pleva malinová medovina 11,4% 0,5l

  279 

  Pleva malinová medovina 11,4% Maliny jsou letním ovocem, které snad všichni milujeme už od dětství. Správně vyzrálé maliny mají lákavou červenou barvu, jsou báječně šťavnaté a slaďoučké. A právě takové se naložily do medu. 

 • Pleva Med z akátové oblasti 1kg

  329 

  Pleva Med z akátové oblasti 1kg Akátový med je průhledné až nažloutlé barvy s lehkým zeleným odstínem. Akátový med má v důsledku velmi vysokého obsahu fruktózy výraznou sladkou chuť s jemným aromatem. Vysoký obsah fruktózy způsobí dlouhou dobu tekutosti – krystalizace trvá tak dlouho, že ho dříve sníte :-).

 • Pleva Med z akátové oblasti 500g

  189 

  Pleva Med z akátové oblasti 500g Akátový med je průhledné až nažloutlé barvy s lehkým zeleným odstínem. Akátový med má v důsledku velmi vysokého obsahu fruktózy výraznou sladkou chuť s jemným aromatem. Vysoký obsah fruktózy způsobí dlouhou dobu tekutosti – krystalizace trvá tak dlouho, že ho dříve sníte :-).

 • Pleva Med z oblasti lesa 500g

  169 

  Pleva Med z oblasti lesa 1kg V porovnání s květovými medy osahuje více fruktózy, dextrinů, flavonoidů ale hlavně větší množství minerálních látek a stopových prvků, prospívajících lidskému organizmu, proto je vhodný pro sportovce a těžce pracující. Má charakteristickou, velmi lahodnou vůni a chuť, pro které jsou tyto medy velice oblíbené, žádané a ceněné. Med pochází…

 • Pleva Medovina s černým rybízem 11,7% 0,5l

  249 

  Medovina s černým rybízem 11,7% Černorybízová medovina na první pohled zaujme tmavě rudou barvou. Vůně ovoce láká k ochutnání. Při napití skutečně ucítíte plnou ovocnou chuť černého rybízu, lehce medovou samozřejmě. Sladká jen tak akorát, že hezky podtrhne a nepřehluší chuť ovoce. Po polknutí doušku zůstane na patře báječná chuť černého rybízu, která má lehce…

 • Pleva Medovina višňová mladá 11,3% 0,5l

  249 

  Medovina malinová – mladá 11,3% Medovina, u které se nebudete moci rozhodnout, zda lépe chutná ohřátá nebo vychlazená. Vyzkoušejte obě varianty. A musíme vás varovat, pije se sama :-).