Zobrazen 1. – 6. z 8 výsledků

 • Podorlická palírna Podorlická Hruškovice 50% 0,5l

  409 

  Podorlická Hruškovice 50% Na výrobu Podorlické hruškovice se využívá nejkvalitnější ovoce z podhůří Orlických hor. Jde o čiště přírovní pálenku bez přidaných látek. Pravý ovocný destilát o síle 50%.  Vysoká kvalita, lokální suroviny a hlavně ruční práce přinesli Podorlickým pálenkám ocenení Regionální potravina. Slivovice se navíc pyšní oceněním Česká chuťovka.  

 • Podorlická palírna Podorlická Jablkovice 50% 0,5l

  399 

  Podorlická Jablkovice 50% Na výrobu Podorlické jablkovice se využívá nejkvalitnější ovoce z podhůří Orlických hor. Jde o čiště přírovní pálenku bez přidaných látek. Pravý ovocný destilát o síle 50%.  Vysoká kvalita, lokální suroviny a hlavně ruční práce přinesli Podorlickým pálenkám ocenení Regionální potravina. Slivovice se navíc pyšní oceněním Česká chuťovka.

 • Podorlická palírna Podorlická Jablkovice Barikovaná 50% 0,5l

  499 

  Podorlická Jablkovice barikovaná 50% Na výrobu Podorlické jablkovice se využívá nejkvalitnější ovoce z podhůří Orlických hor. Jde o čistě přírodní pálenku bez přidaných látek. Pravý ovocný destilát zrající v barikových sdudech. Vysoká kvalita, lokální suroviny a hlavně ruční práce přinesli Podorlickým pálenkám ocenení Regionální potravina.

 • Podorlická palírna Podorlická Meruňkovice 50% 0,5l

  429 

  Podorlická Meruňkovice 50% Na výrobu Podorlické meruňkovice se využívá nejkvalitnější a nejsladší ovoce z podhůří Orlických hor. Jde o čiště přírovní pálenku bez přidaných látek. Pravý ovocný destilát o síle 50%.  Vysoká kvalita, lokální suroviny a hlavně ruční práce přinesli Podorlickým pálenkám ocenení Regionální potravina. Slivovice se navíc pyšní oceněním Česká chuťovka.

 • Podorlická palírna Podorlická Pivovice sládka Mikše 40% 0,5l

  399 

  Podorlická Pivovice sládka Mikše 40% Destilát je vyráběn z nefiltrovaného a nepasterovaného piva Kněžna 12°.

 • Podorlická palírna Podorlická Slivovice 50% 0,5l

  419 

  Podorlická Slivovice 50% Na výrobu Podorlické slivovice se využívá nejkvalitnější ovoce z podhůří Orlických hor. Jde o čiště přírovní pálenku bez přidaných látek. Pravý ovocný destilát o síle 50%.  Vysoká kvalita, lokální suroviny a hlavně ruční práce přinesli Podorlickým pálenkám ocenení Regionální potravina. Slivovice je navíc držitelkou označení Česká chuťovka.