Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Sudličkova pálenice Sudličkova Hruškovice 50% 0,7l

  559 

  Sudličkova Hruškovice 50% Pro kvalitní hruškovici jsou velmi pečlivě vybírány a tříděny vyzrálé hrušky. Využívají se pozdní odrůdy hrušek, protože mají vyšší procento cukrů a také mnohem větší množství aromatických látek. Vyzrálé hrušky kvasí minimálně 60 dnů, bez přístupu vzduchu. Charakteristické a aromatické prvky jsou do destilátu přeneseny díky tomuto pomalému kvašení. Na přípravu 1l…

 • Sudličkova pálenice Sudličkova Ořechovka 30% 0,7l

  449 

  Sudličkova Ořechovka 30% Díky své přírodní nahořklé chuti je ořechovka s oblibou používána také jako žaludeční likér, který podporuje dobré trávení. Ořechovka dlouze zraje, je proto jemná a má velmi bohatou chuť. Barva ořechovky je kaštanově hnědá a postupem stárnutí získává tmavší barvu. Případný zákal není na závadu, je přirozenou vlastností.

 • Sudličkova pálenice Sudličkova Slivovice 50% 0,7l

  559 

  Sudličkova Slivovice Pro výrobu se používají vyzrálé švestky, které jsou před kvašením odpeckovány a podrceny. Vznikne tak kvas, který pozvolna minimálně 60 dnů kvasí přirozenou cestou. Po klasické destilaci se slivovice nechává odpočinout, aby byla před cestou k zákazníkovi jemnější. Na takovou pálenku je třeba 9-13 kg švestek.